Лідери продажів
Внутрішні оптичні патч-корди
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/APC-LC/APC Жовтий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 3мм - 5 м
В наявності
10603
Оптичний внутрішній 5 метровий симплексний патч-корд з конекторами SC/APC з одного боку і LC/APC з іншого на G.652.D волокні діаметром 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Цей патч-корд призначений для підключення обладнання, кінцевих абонентів PON мереж, функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання та розподільного обладнання (оптичні кроси). Він здатний передавати дані із швидкістю до 10 Гбіт/сек, що робить його ефективним засобом для високошвидкісного обміну інформацією. Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, локальні мережі (LAN), тестові установки, внутрішні зʼєднання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з LSZH витримує натяг, згин, корозію Чорні захисні ковпачки з'єднувача захищають його від пошкоджень Довговічність Параметри продукту: Назва патчкорду: Fiber optic patch cord SC/APC-LC/APC Yellow LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 3mm - 5 m Тип конектора: SC/APC-LC/APC (СЦ Зелений - ЛЦ Зелений) Довжина патчкорда: 5 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 3 мм Втрати при вставці: ≤0,10db Втрати на відбиття: APC: ≤ -55db Робоча температура: -20 – +50 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал: Екологічно чиста LSZH зовнішня оболонка Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
102.00 грн
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/APC-LC/APC Жовтий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 3мм - 3 м
В наявності
10602
Оптичний внутрішній 3 метровий симплексний патч-корд з конекторами SC/APC з одного боку і LC/APC з іншого на G.652.D волокні діаметром 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Цей патч-корд призначений для підключення обладнання, кінцевих абонентів PON мереж, функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання та розподільного обладнання (оптичні кроси). Він здатний передавати дані із швидкістю до 10 Гбіт/сек, що робить його ефективним засобом для високошвидкісного обміну інформацією. Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, локальні мережі (LAN), тестові установки, внутрішні зʼєднання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з LSZH витримує натяг, згин, корозію Чорні захисні ковпачки з'єднувача захищають його від пошкоджень Довговічність Параметри продукту: Назва патчкорду: Fiber optic patch cord SC/APC-LC/APC Yellow LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 3mm - 3 m Тип конектора: SC/APC-LC/APC (СЦ Зелений - ЛЦ Зелений) Довжина патчкорда: 3 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 3 мм Втрати при вставці: ≤0,10db Втрати на відбиття: APC: ≤ -55db Робоча температура: -20 – +50 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал: Екологічно чиста LSZH зовнішня оболонка Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
83.00 грн
Патч-корд оптичний NanoConnect LC/UPC-LC/UPC Жовтий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 3мм - 2 м
В наявності
10601
Оптичний внутрішній 2 метровий симплексний патч-корд з конекторами LC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Цей патч-корд призначений для підключення обладнання, кінцевих абонентів PON мереж, функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання та розподільного обладнання (оптичні кроси). Він здатний передавати дані із швидкістю до 10 Гбіт/сек, що робить його ефективним засобом для високошвидкісного обміну інформацією. Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, локальні мережі (LAN), тестові установки, внутрішні зʼєднання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з LSZH витримує натяг, згин, корозію Чорні захисні ковпачки з'єднувача захищають його від пошкоджень Довговічність Параметри продукту: Назва патчкорду: Fiber optic patch cord LC/UPC-LC/UPC Yellow LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 3mm - 2 m Тип конектора: LC/UPC-LC/UPC (ЛЦ Синій - ЛЦ Синій) Довжина патчкорда: 2 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 3 мм Втрати при вставці: ≤0,10db Втрати на відбиття: UPC: ≤ -50db Робоча температура: -20 – +50 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал: Екологічно чиста LSZH зовнішня оболонка Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
75.00 грн
Патч-корд оптичний SC/UPC-LC/UPC Бірюзовий LSZH, Multimode OM3 (MM), Simplex, 2мм - 5 м
В наявності
13304
Оптичний внутрішній 5 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з одного боку та LC/UPC з іншого з обох боків на мультимодовому (Multi Mode) волокні OM3 (G50/125) діаметром 2.0 мм українського виробництва компанії NanoConnect. Це надійний з'єднувальний кабель, виготовлений з безпечних та високоякісних матеріалів, які гарантують стійкість до зовнішніх впливів і забезпечують тривалий термін служби.Цей симплексний волоконно-оптичний кабель вирізняється високою пропускною здатністю, що забезпечує покращену продуктивність і спеціально розроблений для з’єднання 10GBase-SR, 10GBase-LRM у центрах обробки даних. Багатомодовий оптоволоконний кабель класу OM3 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 10 Гбіт/сек на відстані 300 метрів на довжині хвилі 850 нм, що ідеально підходить для прокладки мережі всередині приміщень.Водночас оптичний кабель OM3 повністю сумісний з більш повільною, застарілою системою, яка використовує світлодіодну або VCSEL-оптику. Це дозволяє клієнтам застосовувати існуючі оптичні кабелі та конструкції системи для легкого оновлення кабельних мереж у майбутньому.Застосування: високошвидкісні мережі LAN, MAN, WAN, центри обробки даних, внутрішні зʼєднання, телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, тестові установки.Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord.Особливості:Виготовлено з ❤️ в УкраїніПеревірка якості виробництва кожного кабелюНизьке згасання і мінімальні втрати сигналуЦирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µВисока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформаціїПатчкорд SC-LC MM Simplex довжиною 5 метри з LSZH оболонкою відповідає пожежній безпеці і може застосовуватись при створенні внутрішніх мереж передачі даних (ВОЛС) у серверних приміщеннях та центрах обробки даних (ЦОД)Чорні захисні ковпачки захищають ферулу від пошкодженьДовговічністьПараметри продукту:Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-LC/UPC Turquoise LSZH, Multimode OM3 (MM), Simplex, 2mm - 5 mТип конектора: SC/UPC-LC/UPC (СЦ Сірий - ЛЦ Сірий)Тип полірування торця: UPC-UPCДовжина патчкорда: 5 мВолокно: MM 50/125 (мк, µ)Тип оптичного волокна: OM3Діаметр дроту: 2,0 ммВтрати при вставці: ≤0.1dbВтрати на відбиття: ≥-30dbРобоча температура: -20 ~ +50 (°С)Кількість в упаковці: 1штЗовнішня оболонка: LSZH (малодимний безгалогенний компаунд)Країна виготовлення: УкраїнаВідповідає стандарту TIA-604 (FOCIS)Гарантія:14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю2 роки гарантії від компанії..
107.00 грн
Патч-корд оптичний SC/UPC-LC/UPC Бірюзовий LSZH, Multimode OM3 (MM), Simplex, 2мм - 15 м
В наявності
13306
Оптичний внутрішній 15 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з одного боку та LC/UPC з іншого з обох боків на мультимодовому (Multi Mode) волокні OM3 (G50/125) діаметром 2.0 мм українського виробництва компанії NanoConnect. Це надійний з'єднувальний кабель, виготовлений з безпечних та високоякісних матеріалів, які гарантують стійкість до зовнішніх впливів і забезпечують тривалий термін служби.Цей симплексний волоконно-оптичний кабель вирізняється високою пропускною здатністю, що забезпечує покращену продуктивність і спеціально розроблений для з’єднання 10GBase-SR, 10GBase-LRM у центрах обробки даних. Багатомодовий оптоволоконний кабель класу OM3 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 10 Гбіт/сек на відстані 300 метрів на довжині хвилі 850 нм, що ідеально підходить для прокладки мережі всередині приміщень.Водночас оптичний кабель OM3 повністю сумісний з більш повільною, застарілою системою, яка використовує світлодіодну або VCSEL-оптику. Це дозволяє клієнтам застосовувати існуючі оптичні кабелі та конструкції системи для легкого оновлення кабельних мереж у майбутньому.Застосування: високошвидкісні мережі LAN, MAN, WAN, центри обробки даних, внутрішні зʼєднання, телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, тестові установки.Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord.Особливості:Виготовлено з ❤️ в УкраїніПеревірка якості виробництва кожного кабелюНизьке згасання і мінімальні втрати сигналуЦирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µВисока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформаціїПатчкорд SC-LC MM Simplex довжиною 15 метри з LSZH оболонкою відповідає пожежній безпеці і може застосовуватись при створенні внутрішніх мереж передачі даних (ВОЛС) у серверних приміщеннях та центрах обробки даних (ЦОД)Чорні захисні ковпачки захищають ферулу від пошкодженьДовговічністьПараметри продукту:Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-LC/UPC Turquoise LSZH, Multimode OM3 (MM), Simplex, 2mm - 15 mТип конектора: SC/UPC-LC/UPC (СЦ Сірий - ЛЦ Сірий)Тип полірування торця: UPC-UPCДовжина патчкорда: 15 мВолокно: MM 50/125 (мк, µ)Тип оптичного волокна: OM3Діаметр дроту: 2,0 ммВтрати при вставці: ≤0.1dbВтрати на відбиття: ≥-30dbРобоча температура: -20 ~ +50 (°С)Кількість в упаковці: 1штЗовнішня оболонка: LSZH (малодимний безгалогенний компаунд)Країна виготовлення: УкраїнаВідповідає стандарту TIA-604 (FOCIS)Гарантія:14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю2 роки гарантії від компанії..
216.00 грн
showmore-icon
Оптичні пігтейли
Набір кольорових оптичних пігтейлів NanoConnect LC/UPC LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 0,9мм - 1,5 м (12 шт.)
В наявності
11611
Набір кольорових оптичних пігтейлів від українського виробника NanoConnect LC/UPC LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex забезпечує надійне зварювання з волоконно-оптичним кабелем для ефективної комутації у патч-панелях, боксах та абонентських розетках. Пігтейли мають товщину кабелю 0,9 мм завдовжки 1,5 м, і кожен набір містить 12 штук, що забезпечує широкі можливості їхнього монтажу. Пігтейли виготовлені з використанням одномодового волокна G.652.D (SingleMode), це волокно має маленький діаметр, що дозволяє передавати сигнали на великі відстані з меншими втратами. Зовнішня оболонка LSZH (Low Smoke Zero Halogen) кабелю стійка до горіння, ультрафіолету та корозії, а також не виділяє шкідливих речовин при горінні, тому безпечна до застосування в квартирах, жилих будівлях та офісних приміщеннях. Технологія Easy Strip спрощує процес зняття зовнішніх оболонок зі з'єднувальних кабелів, забезпечуючи швидкість та зручність при монтажі або ремонті мережевого обладнання. Вона також допомагає уникнути пошкодження внутрішніх провідників - оптичного волокна під час цього процесу. Завдяки використанню у виробі конекторів LC з поліруванням UPC забезпечується висока якість з'єднання та мінімізується втрата сигналу. Кожен пігтейл має кольорову оболонку, що дозволить краще організувати підключення кабелів, попереджуючи плутанину у майбутньому. Застосування: Цей набір пігтейлів ідеально підходить для будівництва і обслуговування серверних кімнат та ЦОД, де вимагається надійне та швидке підключення мережевого обладнання. Зазвичай використовується в таких сферах як телекомунікаційні мережі, інтернет-провайдінг, кабельне телебачення, застосовується в медичному обладнанні та на промислових виробництвах. Характеристики: Виробник: NanoConnect Тип волокна: Singlemode G.652.D (SM) Тип конектора: LC/UPC Тип зв'язку: Simplex Стандарт оптоволокна: OS2 Оболонка: LSZH, easy strip Колір оболонки: Синій, Помаранчевий, Зелений, Коричневий, Білий, Сірий, Червоний, Чорний, Жовтий, Фіолетовий, Рожевий, Бірюзовий (Bl, Or, Gn, Br, Wh, Gr, Rd, Bk, Yl, Vl, Pk, Tq) Діаметр волокна: 9/125 (мк, µ) Робоча температура: -20… +50 °C Діаметр кабелю: 0,9 мм Довжина: від 0,9 м до 1,5 м Кількість у пакунку: 12 шт. ..
436.00 грн
Пігтейл оптичний FC/APC Білий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 0,9мм - 1,5 м
В наявності
11610
Оптичний пігтейл “pigtail” FC/APC - короткий оптоволоконний відрізок кабелю, що має FC конектор на одному кінці відрізку і APC полірування, яке забезпечує мінімальні втрати, відображення. Конектори типу FC широко використовуються в оптичних мережах(PON), телекомунікаційних мережах та вимірювальних приладах для надійного оптичного з'єднання у вимогливих навколишніх середовищах.Основним призначенням оптичного пігтейлу є обтискання оптичних кабелів при підключенні або заміні телекомунікаційного обладнання. Вільний кінець зʼєднується з аналогічним кабелем шляхом зварювання або за допомогою оптичної муфти. Пігтейли виготовляються стандартною довжиною 1,5 метри або будь-якої довжини під замовлення у нашому магазині NanoConnect. Це дає можливість для гнучкого проектування та установки оптичних мереж за потребами клієнта...
21.00 грн
Пігтейл оптичний SC/APC Білий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 0,9мм - 1,5 м
В наявності
11266
Оптичний пігтейл “pigtail” SC/APC - короткий оптоволоконний відрізок кабелю, що має SC конектор на одному кінці відрізку і APC полірування, яке забезпечує мінімальні втрати, відображення. Конектори типу SC широко використовуються в оптичних мережах і телекомунікаційних системах, зокрема в кінцевих абонентських точках, мережевому обладнанні, дата-центрах, оптичних трейлах, пасивних оптичних мережах (PON) і телекомунікаційних лініях передачі для забезпечення надійного та ефективного з'єднання.Основним призначенням оптичного пігтейлу є обтискання оптичних кабелів при підключенні або заміні телекомунікаційного обладнання. Вільний кінець зʼєднується з аналогічним кабелем шляхом зварювання або за допомогою оптичної муфти. Пігтейли виготовляються стандартною довжиною 1,5 метри або будь-якої довжини під замовлення у нашому магазині NanoConnect. Це дає можливість для гнучкого проектування та установки оптичних мереж за потребами клієнта...
22.00 грн
Пігтейл оптичний LC/UPC Білий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 0,9мм - 1,5 м
В наявності
11258
Оптичний пігтейл “pigtail” LC/UPC - короткий оптоволоконний відрізок кабелю, що має LC конектор на одному кінці відрізку і UPC полірування, яке забезпечує мінімальні втрати, відображення. Конектори типу LC широко використовуються в комп'ютерних мережах, дата-центрах, телекомунікаційних системах та в будь-яких місцях, де важливі компактність і висока пропускна спроможність в оптичних з'єднаннях. Їх невеликі розміри та висока якість з'єднання роблять їх ідеальними для використання в сучасних високошвидкісних мережах і системах передачі даних.Основним призначенням оптичного пігтейлу є обтискання оптичних кабелів при підключенні або заміні телекомунікаційного обладнання. Вільний кінець зʼєднується з аналогічним кабелем шляхом зварювання або за допомогою оптичної муфти. Пігтейли виготовляються стандартною довжиною 1,5 метри або будь-якої довжини під замовлення у нашому магазині NanoConnect. Це дає можливість для гнучкого проектування та установки оптичних мереж за потребами клієнта...
20.00 грн
Пігтейл оптичний LC/APC Білий LSZH, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 0,9мм - 1,5 м
В наявності
11608
Оптичний пігтейл “pigtail” LC/APC - короткий оптоволоконний відрізок кабелю, що має LC конектор на одному кінці відрізку і APC полірування, яке забезпечує мінімальні втрати, відображення. Конектори типу LC широко використовуються в комп'ютерних мережах, дата-центрах, телекомунікаційних системах та в будь-яких місцях, де важливі компактність і висока пропускна спроможність в оптичних з'єднаннях. Їх невеликі розміри та висока якість з'єднання роблять їх ідеальними для використання в сучасних високошвидкісних мережах і системах передачі даних.Основним призначенням оптичного пігтейлу є обтискання оптичних кабелів при підключенні або заміні телекомунікаційного обладнання. Вільний кінець зʼєднується з аналогічним кабелем шляхом зварювання або за допомогою оптичної муфти. Пігтейли виготовляються стандартною довжиною 1,5 метри або будь-якої довжини під замовлення у нашому магазині NanoConnect. Це дає можливість для гнучкого проектування та установки оптичних мереж за потребами клієнта...
20.00 грн
showmore-icon
Мережеве обладнання
Джерело лазерного випромінювання Grandway VLS-8-30, тестер обривів 30 мВт
В наявності
57015
Візуальний лазер Grandway VLS-8 призначений для перевірки цілісності оптичного волокна та виявлення будь-яких пошкоджень. За допомогою лазерного джерела випромінювання можна точно виявити несправності на відстані до 15 метрів. Прилад швидко і точно локалізує згини та розриви в оптичних патч-кордах, спліттерах та кабельних модулях. Під час локалізації пошкоджень волоконно-оптичної лінії зв'язку VLS-8 випромінює червоне світло з довжиною хвилі 650 нм, що легко візуалізується людським оком.   Джерело лазерного випромінювання VLS-8-30 призначене для виявлення дефектів на оптоволоконних лініях під час заплутування чи пошкодження волокон на згинах кабелю, а також для точної роботи з оптичним волокном під час монтажу та ремонту ВОЛЗ. Прилад може використовуватися для одномодових та багатомодових волокон.   Переваги:   Універсальний роз'єм для FC, SC, ST конекторів з ферулой 2,5 мм Визначає пошкодження волокна в кабелі на відстані до 15 км Підтримує 2 режими роботи - імпульсний та безперервного світіння Ергономічний і простий у використанні Характеристики:   Клас лазера: CLASS IIIB Використання: обслуговування FTTX Конектор: універсальний адаптер 2,5 мм (FC/SC/ST) Вихідна потужність: ≥30 мВт Діапазон виявлення: ≈15 км Довжина хвилі виходу: 650 нм Режим роботи: CW, 2ГЦ Розміри: 120 мм * 33 мм * 30 мм  Вага: 67,8 г Живлення: 2 * батарейки типу AAA / "міні пальчик" Температура експлуатації: від 0 до + 50°С Температура зберігання: від -20 до + 70°С Термін гарантії: 12 місяців  Комплектація: дефектоскоп, батареї типу ААА 2 шт. ("міні пальчик"), інструкція, чохол для транспортування...
1440.00 грн
Вимірювач оптичної потужності Grandway FHP12A, -70 до +10 дБм, 800-1700нм, SC, FC, ST, мініатюрний
В наявності
57014
Мініатюрний вимірювач потужності оптичного сигналу серії FHP12 має компактну конструкцію і стабільну продуктивність, що забезпечує високу точність вимірювання довжин хвиль 850-1625 нм. При використанні його у поєднанні з оптичним лазерним джерелом можна точно визначати втрати волокна, кабелю та інших пасивних оптичних пристроїв при вимірюванні в діапазоні -70 + 10 дБм.Вимірювач FHP12A має універсальний оптичний роз'єм, призначений для з'єднання конекторів з ферулою діаметром 2,5 мм, зокрема FC, SC, ST. Він використовується як зручний вимірювальний інструмент під час ремонтних робіт, а також для пошуку несправностей в оптичних кабелях та обладнанні.Використовують як вимірювальний інструмент під час ремонтних робіт та для пошуку несправностей в оптичних кабелях та обладнанні, при тестуванні оптичної потужності, у кабельних мережах ВОЛЗ.Завдяки простому і компактному дизайну, FHP12A зручно лежить у руці і легко поміщається у кишені. Пристрій оснащений підсвічуванням дисплея та звуковими сигналами для оповіщення, що полегшує використання та робить його ефективним інструментом для проведення оптичних робіт та діагностики.Переваги: Універсальний оптичний 2.5 мм інтерфейс Високоточне вимірювання оптичної потужності на 6 довжинах хвильАвтоматичне переключення діапазонуНизьке споживання енергії, безперервна робота до 100 годинВідображення заряду батареїФункція підсвічування дисплеюКомпактний та портативний дизайнЗагальні характеристики: Номер моделі: FHP12AТип: Міні вимірювач потужностіВикористання: Обслуговування FTTXПорти: Універсальний порт 2,5 ммРозмір: 120 мм x 33 мм x 30 ммВага: 70 гСертифікат: CE, RoHSТермін гарантії: 12 місяцівЖивлення: 2 батарейки типу AAA / "міні пальчик"Технічні характеристики:Робоча довжина хвилі: 800~1700 нмКалібрована довжина хвилі: 850/1300/1310/1550/1490/1625 нмДіапазон вимірювання: -70 ~ +10 дБмРоздільна здатність: 0.01 дБТочність: ±0.35 дБТип детектора: InGaAsЧас роботи від одного заряду: Близько 100 годинРобоча температура: -10 °C - +50 °CТемпература зберігання: -20°C - +70 °CТип дисплея: TFT дисплейКомплектація: Вимірювач оптичної потужності FHP12A, 2 батарейки типу AAA, швидкий посібник, чохол для транспортування...
1485.00 грн
Водонепроникний POE підсилювач сигналу NC-LDS0300
В наявності
57013
POE-екстендер-репітер дозволяє розподілити сигнал з одного порту на два. Його водонепроникність дозволяє використовувати на вулиці.  Особливості: Розподілення сигналу з одного порту на два Можливість використання від відкритим небом Захист від ударів блискавки Технічні характеристики: Модель: NC-LDS0300 Порти POE: 1*10/100Mbps PoE порти Вхід живлення: 1/2(+),3/6(-);4/5(+),7/8(-) Швидкість передачі: 10/100Mbps Відстань передачі: ≤100 метрів Режим зв'язку: Повний дуплекс та напівдуплекс Потужність перемикача: 0,6 Гбіт/с Стандарт POE: IEEE 802.3af/at, IEEE 802.3i 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX Робоча температура: від 0°C до 40°C Розмір: 97 мм * 42 мм * 19.4 мм Увага! Два екстендера, підключені в мережу послідовно, не зможуть посилити сигнал на вдвічі більшу відстань...
360.00 грн
Водонепроникний IP66 POE підсилювач сигналу 250 метрів NC-PS110
В наявності
57012
POE-екстендер репітер IP66 дозволяє подовжити відстань до необхідного девайсу на 250 метрів. Його водонепроникність надає можливість використання на вулиці. Особливості:Подовження сигналу з головного пристрою на 250 мМожливість використання від відкритим небомЗахист від ударів блискавкиТехнічні характеристики:Модель: NC-PS110Порт POE: IEEE 802.3af/at, IEEE 802.3i 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TXВихідна потужність: 8 Вт на портЗагальна потужність: ≤25 ВтДистанція передачі потужності: ≤100 метрівЗахист від ударів блискавки: 4 кВРобоча температура: від 0°C до 40°CУвага! Два екстендера, підключені в мережу послідовно, не зможуть посилити сигнал на вдвічі більшу відстань...
315.00 грн
Водонепроникний POE-подовжувач NC-POE14GBV 1000 Мбіт/с, 30 Вт, 1 in 4 out
В наявності
57011
5-портовий гігабітний POE-екстендер, що конвертує 802.3af/at і забезпечує подовження сигналу на 100 метрів допоможе вам підключити девайс, що знаходиться на великій відстані від джерела інтернету. Він надасть стабільне забезпечення живлення та інтернету і, водночас, може бути встановлений на вулиці. Особливості: 1000 Мбіт/с Ethernet PoE екстендер, який надає 1 * 1000 Мбіт/с вхідний порт з живленням IEEE802.3af/at (PoE) і 3 * 100 Мбіт/с вихідні порти з живленням IEEE802.3af/at (PoE). Загальна потужність становить 30 Вт, а середня вихідна потужність складає 8 Вт на кожний порт. Функції портів: Механізм пріоритетності живлення, швидка передача, автоматичне вивчення та старіння MAC-адрес IEEE802.3X повний дуплексний режим і зворотний тиск для напівдуплексного режиму. Технічні характеристики: Модель: NC-POE14GBV Мережевий стандарт: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Порти: 3 * 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 порти живлення 1 * 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 порт приймання POE Потужність: Загальна потужність: 30 Вт Вихідна потужність одного порту: 24 Вт, середня вихідна потужність на порт: 8 Вт Підключення POE: Провід для приймання вхідної потужності POE: 1/2+, 3/6-, 4/5+, 7/8- Провід для живлення вихідної потужності POE: 1/2+, 3/6- Передача на 100М: Продуктивність: зберігання та пересилання Таблиця MAC-адрес: 2K Потужність комутації: 10 Гбіт/с Швидкість передачі: 10BASE-T: 14880 пакетів/с на порт 100BASE-TX: 148800 пакетів/с на порт 1000BASE-TX: 1488000 пакетів/с на порт Робоча температура: від -10°C до -55°C Живлення: Вхід: DC44-57V, 30 Вт; Вихід: DC44-57V, 24 Вт Вага: 80 г Розмір: 95 мм × 130 мм × 35 мм ..
675.00 грн
showmore-icon
Роз'єми та з'єднувачі
Зʼєднувач витої пари Philips RJ45 Cat 5 Cat 6 FTP female
В наявності
57004
Інтернет-перехідник RJ45 LAN RJ 45 Ethernet призначений для розширення мережі шляхом підключення двох мережевих кабелів в один довший. Забезпечте легке підключення одного роз'єму RJ45 до іншого завдяки високоякісному екрану, який захищає від перешкод та забезпечує стабільну та безпечну передачу сигналу. Компактний адаптер, виготовлений з нетоксичних матеріалів високої якості може бути непомітним у домашньому інтер'єрі або офісному приміщенні. Особливості: Забезпечення гігабітної стабільної швидкості Інтернету до 1 Гбіт/сек без втрат сигналу, затримок і буферизації. Виготовлений із високоякісного інженерного ABS-матеріалу, адаптор міцний, зносостійкий, витримує тиск при тривалому використанні. Металевий екрануючий шар для кращого відведення тепла та ефективного захисту від електромагнітних перешкод. Технологія “Plug and play” забезпечує просте і швидке підключення кабелів між собою. Підтримання передачі сигналу на відстанні 100 метрів. ..
179.00 грн
Роз'єм циліндричний зʼєднувальний GX12-4, 4 pin, пара
В наявності
57061
Роз'єм зʼєднувальний GX12-4 (M12-4) призначений для з'єднання провід-провід і ланцюгів, які переносять струм до 5 А, при цьому зовнішній діаметр проводу не перевищує 5 мм. Він входить до серії GX, що відома своєю пило- і вологозахищеністю та відповідає стандарту захисту IP55. Роз'єми цієї серії забезпечують надійне з'єднання завдяки різьбленню, відмінно переносять вібрацію та мають міцний металевий корпус, що захищає від ударів та механічничних ушкоджень.Ці роз'єми широко використовуються в промисловому обладнанні, для різних типів датчиків, слабкострумових і сигнальних систем тощо. Крім того, їх застосовують у виробництві медичного обладнання, автомобільній промисловості та інших галузях, де потрібна висока надійність з'єднання.Серед інших сфер застосування GX12/M12/MIC/Mini:Радіоаматорство: для розробки та модифікації радіотехнічних конструкцій, включаючи роз'єми MIC, mini XLR, GX-12, M12.Професійна аудіоапаратура: для з'єднання аудіообладнання, такого як мікрофони, динаміки, аудіоінтерфейси та інші аудіокомпоненти.Паяльне обладнання: в електроніці і електротехніці використовується для з'єднання елементів схем, монтажу плат, а також для підключення до паяльного обладнання.Електротехнічне обладнання: у промисловості та виробництві, де необхідно забезпечити надійне електричне з'єднання, для з'єднання дротів та кабелів.Комплект містить роз'єми GX12-12M-4A (кабельна розетка) і GX12-12M-4B (штекер) для простого монтажу на кабель...
75.00 грн
Роз'єм циліндричний зʼєднувальний GX12-3, 3 pin, пара
В наявності
57064
Роз'єм зʼєднувальний GX12-3(M12-3) призначений для з'єднання провід-провід, ланцюгів із струмом до 5 А та зовнішнім діаметром проводу до 5 мм. Він належить до серії GX, яка відома своєю пило- і вологозахищеністю та відповідає стандарту захисту IP55. Роз'єми з цієї серії мають надійне фіксування за рахунок різьблення, високу вібраційну стійкість та міцний металевий корпус, що захищає від ударів та механічних ушкоджень.Ці роз'єми широко використовуються в промисловому устаткуванні, для підключення датчиків, у слабкострумових та сигнальних ланцюгах. Вони також популярні у побутовій електроніці з підвищеним механічним навантаженням, таких як металодетектори і туристичне устаткування.Серед інших сфер застосування GX12/M12/MIC/Mini:Радіоаматорство: для розробки та модифікації радіотехнічних конструкцій, включаючи роз'єми MIC, mini XLR, GX-12, M12.Професійна аудіоапаратура: для з'єднання аудіообладнання, такого як мікрофони, динаміки, аудіоінтерфейси та інші аудіокомпоненти.Паяльне обладнання: в електроніці і електротехніці використовується для з'єднання елементів схем, монтажу плат, а також для підключення до паяльного обладнання.Електротехнічне обладнання: у промисловості та виробництві, де необхідно забезпечити надійне електричне з'єднання, для з'єднання дротів та кабелів.Комплект містить роз'єми GX12-12M-3A (кабельна розетка) і GX12-12M-3B (штекер) для простого монтажу на кабель...
65.00 грн
Роз'єм циліндричний зʼєднувальний GX12-12M-4B, 4 pin, штекер
В наявності
57059
Роз'єм зʼєднувальний GX12-12M-4B (M12-4) призначений для з'єднання провід-провід і ланцюгів, які переносять струм до 5 А, при цьому зовнішній діаметр проводу не перевищує 5 мм. Він входить до серії GX, що відома своєю пило- і вологозахищеністю та відповідає стандарту захисту IP55. Роз'єми цієї серії забезпечують надійне з'єднання завдяки різьбленню, відмінно переносять вібрацію та мають міцний металевий корпус, що захищає від ударів та механічних ушкоджень.Ці роз'єми широко використовуються в промисловому обладнанні, для різних типів датчиків, слабкострумових і сигнальних систем тощо. Крім того, їх застосовують у виробництві медичного обладнання, автомобільній промисловості та інших галузях, де потрібна висока надійність з'єднання.Серед інших сфер застосування GX12/M12/MIC/Mini:Радіоаматорство: для розробки та модифікації радіотехнічних конструкцій, включаючи роз'єми MIC, mini XLR, GX-12, M12.Професійна аудіоапаратура: для з'єднання аудіообладнання, такого як мікрофони, динаміки, аудіоінтерфейси та інші аудіокомпоненти.Паяльне обладнання: в електроніці і електротехніці використовується для з'єднання елементів схем, монтажу плат, а також для підключення до паяльного обладнання.Електротехнічне обладнання: у промисловості та виробництві, де необхідно забезпечити надійне електричне з'єднання, для з'єднання дротів та кабелів.Комплект містить роз'єм GX12-12M-4B (штекер) для простого монтажу на кабель...
40.00 грн
Роз'єм циліндричний зʼєднувальний GX12-12M-4A, 4 pin, розетка
В наявності
57060
Роз'єм зʼєднувальний GX12-12M-4A (M12-4) призначений для з'єднання провід-провід і ланцюгів, які переносять струм до 5 А, при цьому зовнішній діаметр проводу не перевищує 5 мм. Він входить до серії GX, що відома своєю пило- і вологозахищеністю та відповідає стандарту захисту IP55. Роз'єми цієї серії забезпечують надійне з'єднання завдяки різьбленню, відмінно переносять вібрацію та мають міцний металевий корпус, що захищає від ударів та механічних ушкоджень.Ці роз'єми широко використовуються в промисловому обладнанні, для різних типів датчиків, слабкострумових і сигнальних систем тощо. Крім того, їх застосовують у виробництві медичного обладнання, автомобільній промисловості та інших галузях, де потрібна висока надійність з'єднання.Серед інших сфер застосування GX12/M12/MIC/Mini:Радіоаматорство: для розробки та модифікації радіотехнічних конструкцій, включаючи роз'єми MIC, mini XLR, GX-12, M12.Професійна аудіоапаратура: для з'єднання аудіообладнання, такого як мікрофони, динаміки, аудіоінтерфейси та інші аудіокомпоненти.Паяльне обладнання: в електроніці і електротехніці використовується для з'єднання елементів схем, монтажу плат, а також для підключення до паяльного обладнання.Електротехнічне обладнання: у промисловості та виробництві, де необхідно забезпечити надійне електричне з'єднання, для з'єднання дротів та кабелів.Комплект містить роз'єми GX12-12M-4A (кабельна розетка) і GX12-12M-4B (штекер) для простого монтажу на кабель...
40.00 грн
showmore-icon
Патч-корди оптичні Flex
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/UPC-SC/UPC Прозорий PVC, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 0,9мм - 30 м
В наявності
11002
Оптичний внутрішній 30-метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на одномодовому волокні G.657.A2 діаметром 0.9 мм українського виробництва. Патч-корди виготовлені із застосуванням високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корд виготовлений одномодового волокна типу Flex і має менший радіус згину порівняно зі стандартним G.652.D волокном, що робить його укладання більш зручним і гнучким під час прокладання мережі. Це особливо важливо при будівництві мереж FTTx, де необхідно враховувати багато змін напрямку та обмежені розміри шаф, розподільних коробок. Патч-корди використовуються переважно в клієнтських кабельних входах, таких як розетки абонента та кінцеві розподільчі пункти. Особлива прозора оболонка кабелю дозволяє непомітно використовувати його в інтер'єрі. Завдяки діаметру 0,9 мм, патчкорд легко встановити у тонкі борозни, траншеї або спеціальні отвори для комунікацій. Кабель дозволяє передавати дані з максимальною швидкістю передачі до 10 Гб/сек на довжині хвилі 1310 нм або 1550 нм, що ідеально підходить для прокладки мережі всередині приміщень або між ними. Застосування: використовується для розгалуження оптичного сигналу в пасивних оптичних мережах, таких як EPON, GPON, BPON, FTTX, FTTH, мережі CATV, LAN, WAN, MAN, тестове обладнання та волоконно-оптичні системи зв'язку. Він забезпечує надійність, високу продуктивність та хороші параметри на IL (втрат впливу на вхід) & RL (відбиття).  Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Патчкорд SC-SC SM Simplex довжиною 30 метрів з LSZH оболонкою відповідає пожежній безпеці і може застосовуватись при створенні внутрішніх мереж передачі даних (ВОЛС) у серверних приміщеннях та центрах обробки даних (ЦОД) Чорні захисні ковпачки захищають ферулу від пошкоджень Параметри продукту: Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-SC/UPC Transparent PVC, Singlemode G.657.А2 (SM) , Simplex, 0,9mm Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 30 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.657.A2 Діаметр дроту: 0.9 мм Втрати при вставці: ≤0.1db Втрати на відбиття: ≥-50db Робоча температура: -20 ~ +70 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал: Екологічно чиста LS ZH зовнішня прозора оболонка Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
411.00 грн
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/UPC-SC/UPC Прозорий PVC, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 0,9мм - 20 м
В наявності
11001
Оптичний внутрішній 20-метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на одномодовому волокні G.657.A2 діаметром 0.9 мм українського виробництва. Патч-корди виготовлені із застосуванням високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корд виготовлений одномодового волокна типу Flex і має менший радіус згину порівняно зі стандартним G.652.D волокном, що робить його укладання більш зручним і гнучким під час прокладання мережі. Це особливо важливо при будівництві мереж FTTx, де необхідно враховувати багато змін напрямку та обмежені розміри шаф, розподільних коробок. Патч-корди використовуються переважно в клієнтських кабельних входах, таких як розетки абонента та кінцеві розподільчі пункти. Особлива прозора оболонка кабелю дозволяє непомітно використовувати його в інтер'єрі. Завдяки діаметру 0,9 мм, патчкорд легко встановити у тонкі борозни, траншеї або спеціальні отвори для комунікацій. Кабель дозволяє передавати дані з максимальною швидкістю передачі до 10 Гб/сек на довжині хвилі 1310 нм або 1550 нм, що ідеально підходить для прокладки мережі всередині приміщень або між ними. Застосування: використовується для розгалуження оптичного сигналу в пасивних оптичних мережах, таких як EPON, GPON, BPON, FTTX, FTTH, мережі CATV, LAN, WAN, MAN, тестове обладнання та волоконно-оптичні системи зв'язку. Він забезпечує надійність, високу продуктивність та хороші параметри на IL (втрат впливу на вхід) & RL (відбиття).  Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Патчкорд SC-SC SM Simplex довжиною 20 метрів з LSZH оболонкою відповідає пожежній безпеці і може застосовуватись при створенні внутрішніх мереж передачі даних (ВОЛС) у серверних приміщеннях та центрах обробки даних (ЦОД) Чорні захисні ковпачки захищають ферулу від пошкоджень Параметри продукту: Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-SC/UPC Transparent PVC, Singlemode G.657.А2 (SM) , Simplex, 0,9mm Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 20 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.657.A2 Діаметр дроту: 0.9 мм Втрати при вставці: ≤0.1db Втрати на відбиття: ≥-50db Робоча температура: -20 ~ +70 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал: Екологічно чиста LS ZH зовнішня прозора оболонка Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
298.00 грн
Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC Білий LSZH, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 3мм - 40 м
В наявності
10187
Оптичний внутрішній 40 метровий симплексний патч-корд з конекторами SC/UPC з обох боків на G.657.А2 волокні діаметром 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі.Цей патч-корд підходить для прокладання оптоволоконних ліній всередині будівель, підключення обладнання, кінцевих абонентів PON мереж, функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання та розподільного обладнання (оптичні кроси). Він здатний передавати дані із швидкістю до 10 Гбіт/сек, що робить його ефективним засобом для високошвидкісного обміну інформацією.Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, локальні мережі (LAN), тестові установки, внутрішні зʼєднання.Тип волокна G.657.A2 вказує на одномодове волокно зі зменшеними втратами на згинах кабелю, відповідно до Рекомендації ITU-T G.657.A.Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord.Особливості:Виготовлено з ❤️ в УкраїніПеревірка якості виробництва кожного кабелюНизьке згасання і мінімальні втрати сигналуЦирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µВисока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформаціїЗовнішня оболонка з LSZH витримує натяг, згин, корозіюЧорні захисні ковпачки з'єднувача захищають його від пошкодженьДовговічністьПараметри продукту:Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-SC/UPC White LSZH, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 3mm - 40 mТип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій - СЦ Синій)Довжина патчкорда: 40мВолокно: SM 9/125 (мк, µ)Тип оптичного волокна: G.657.А2Діаметр дроту: 3 ммВтрати при вставці: ≤0,10dbВтрати на відбиття: UPC: ≤ -50dbМін. радіус згину: 7,5 ммРобоча температура: -20 – +50 (°С)Кількість в упаковці: 1 шт.Матеріал: Екологічно чиста LSZH зовнішня оболонкаВідповідає стандарту: TIA-604 (FOCIS)Гарантія:14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю2 роки гарантії від компанії..
471.00 грн
Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC Білий LSZH, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 3мм - 25 м
В наявності
10449
Оптичний внутрішній 25 метровий симплексний патч-корд з конекторами SC/UPC з обох боків на G.657.А2 волокні діаметром 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі.Цей патч-корд підходить для прокладання оптоволоконних ліній всередині будівель, підключення обладнання, кінцевих абонентів PON мереж, функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання та розподільного обладнання (оптичні кроси). Він здатний передавати дані із швидкістю до 10 Гбіт/сек, що робить його ефективним засобом для високошвидкісного обміну інформацією.Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, локальні мережі (LAN), тестові установки, внутрішні зʼєднання.Тип волокна G.657.A2 вказує на одномодове волокно зі зменшеними втратами на згинах кабелю, відповідно до Рекомендації ITU-T G.657.A.Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord.Особливості:Виготовлено з ❤️ в УкраїніПеревірка якості виробництва кожного кабелюНизьке згасання і мінімальні втрати сигналуЦирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µВисока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформаціїЗовнішня оболонка з LSZH витримує натяг, згин, корозіюЧорні захисні ковпачки з'єднувача захищають його від пошкодженьДовговічністьПараметри продукту:Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-SC/UPC White LSZH, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 3mm - 25 mТип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій - СЦ Синій)Довжина патчкорда: 25мВолокно: SM 9/125 (мк, µ)Тип оптичного волокна: G.657.А2Діаметр дроту: 3 ммВтрати при вставці: ≤0,10dbВтрати на відбиття: UPC: ≤ -50dbМін. радіус згину: 7,5 ммРобоча температура: -20 – +50 (°С)Кількість в упаковці: 1 шт.Матеріал: Екологічно чиста LSZH зовнішня оболонкаВідповідає стандарту: TIA-604 (FOCIS)Гарантія:14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю2 роки гарантії від компанії..
314.00 грн
Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC Білий LSZH, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 3мм - 15 м
В наявності
10468
Оптичний внутрішній 15 метровий симплексний патч-корд з конекторами SC/UPC з обох боків на G.657.А2 волокні діаметром 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі.Цей патч-корд підходить для прокладання оптоволоконних ліній всередині будівель, підключення обладнання, кінцевих абонентів PON мереж, функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання та розподільного обладнання (оптичні кроси). Він здатний передавати дані із швидкістю до 10 Гбіт/сек, що робить його ефективним засобом для високошвидкісного обміну інформацією.Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, PON мережі, мережі доступу, тестове обладнання, CATV, активне обладнання, локальні мережі (LAN), тестові установки, внутрішні зʼєднання.Тип волокна G.657.A2 вказує на одномодове волокно зі зменшеними втратами на згинах кабелю, відповідно до Рекомендації ITU-T G.657.A.Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord.Особливості:Виготовлено з ❤️ в УкраїніПеревірка якості виробництва кожного кабелюНизьке згасання і мінімальні втрати сигналуЦирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µВисока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформаціїЗовнішня оболонка з LSZH витримує натяг, згин, корозіюЧорні захисні ковпачки з'єднувача захищають його від пошкодженьДовговічністьПараметри продукту:Назва патчкорду: Fiber optic patch cord NanoConnect SC/UPC-SC/UPC White LSZH, Singlemode G.657.А2 (SM) Flex, Simplex, 3mm - 15 mТип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій - СЦ Синій)Довжина патчкорда: 15мВолокно: SM 9/125 (мк, µ)Тип оптичного волокна: G.657.А2Діаметр дроту: 3 ммВтрати при вставці: ≤0,10dbВтрати на відбиття: UPC: ≤ -50dbМін. радіус згину: 7,5 ммРобоча температура: -20 – +50 (°С)Кількість в упаковці: 1 шт.Матеріал: Екологічно чиста LSZH зовнішня оболонкаВідповідає стандарту: TIA-604 (FOCIS)Гарантія:14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю2 роки гарантії від компанії..
209.00 грн
showmore-icon
Зовнішні оптичні патч-корди
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 300 м
В наявності
10335
Оптичний внутрішній 300 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 300м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2713.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 275 м
В наявності
10334
Оптичний внутрішній 275 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 275м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2491.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 250 м
В наявності
10333
Оптичний внутрішній 250 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 250 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2269.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 225 м
В наявності
10581
Оптичний внутрішній 225 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 225 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2048.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 200 м
В наявності
10332
Оптичний внутрішній 200 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 200м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
1826.00 грн
showmore-icon
Зовнішній оптичний патч-корд самонесучий OSS
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 300 м
В наявності
10335
Оптичний внутрішній 300 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 300м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2713.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 275 м
В наявності
10334
Оптичний внутрішній 275 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 275м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2491.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 250 м
В наявності
10333
Оптичний внутрішній 250 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 250 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2269.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 225 м
В наявності
10581
Оптичний внутрішній 225 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 225 м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
2048.00 грн
Патч-корд зовнішній самонесучий ADSS SC/UPC-SC/UPC Чорний HDPE, Singlemode G.652.D (SM), Simplex, 4,4мм - 200 м
В наявності
10332
Оптичний внутрішній 200 метровий симплексний патч-корд з конектором SC/UPC з обох боків на G.652.D волокні діаметром 5 мм, що звужується на кінцях до 3 мм українського виробництва, є кабелем, виготовленим з високоякісних матеріалів, що гарантує низьке загасання і мінімальні втрати сигналу, підвищуючи продуктивність мережі. Патч-корди на основі кабелю UT-001-SM-16S можна використовувати для прокладки мережі з підвісом на опорах повітряних ліній електропередач, міського електротранспорту, від стовпа до будинку. Діелектрична конструкція кабелю дозволяє застосовувати його в умовах впливу електромагнітних впливів без заземлення силових елементів. Його захисна оболонка витримує перепади температури, опади, стійка до проникнення вологи, а малий діаметр і циліндрічна форма кабелю зменшують парусність при сильних потоках повітря.  Застосування: Телекомунікаційні мережі операторського класу, FTTH мережі, розведення всередині кросов та комутаційних вузлів, оптоволоконні сенсори, системи тестування ВОЛЗ, електроенергетика, системи міського планування та безпеки, телекомунікаційні інфраструктури віддалених районів, тестове обладнання, CATV, активне обладнання. Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Особливості: Виготовлено з ❤️ в Україні Перевірка якості виробництва кожного кабелю Низьке згасання і мінімальні втрати сигналу Цирконієва керамічна ферула з допуском точності 0,5µ Висока якість пластику, що забезпечує удароміцність та стійкість до деформації Зовнішня оболонка з HDPE витримує натяг, згин, корозію Стабільна робота при коливаннях температури Стійкість до електромагнітного середовища Електробезпечна при монтажі і експлуатації Повітряний кабельний ввід Довговічність Відповідає стандарту Carrier-Class Optical Fiber Patch-Cord. Параметри продукту: Назва патчкорду: Black HDPE Simplex G.652.D SM-02 (Single mode 9/125µ) Self-Supporting Fiber Optic Patch Cord SC/UPC-SC/UPC  Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC (СЦ Синій на СЦ Синій) Довжина патчкорда: 200м Волокно: SM 9/125 (мк, µ) Тип оптичного волокна: G.652.D Діаметр дроту: 4,4 мм Мінімальний радіус згину: 50 мм Втрати при вставці: ≤0.5db Втрати на відбиття: ≥ -50db Робоча температура: -30 ~ +60 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки: екологічно чиста HDPE поліетиленова зовнішня оболонка Матеріал силового елементу: склопластик Максимальне навантаження при розтягуванні: 1 кН Відповідає стандарту TIA-604 (FOCIS) Гарантія: 14 днів на повернення у разі будь-яких проблем з якістю 2 роки гарантії від компанії ..
1826.00 грн
showmore-icon
Відгуки про магазин Всі відгуки
5.0
Кількість відгуків: 5
100%
0%
0%
0%
0%
Ціна
Якість товара
Доставка
Консультація менеджера
Дарина
2022-05-13 21:02:00
Для нашого офісу замовили оптичні патч-корди. Вони були доставлені вчасно і наші ІТ-спеціалісти були задоволені якістю. Рекомендуємо NanoConnect як надійного партнера! ..
Ігор
2022-01-27 11:02:00
Все зручно і швидко. Зайшов на сайт, оплатив і отримав товар на адресу через 2 дні. Патч корди якісні..
Олег
2021-09-20 10:09:00
Купив патч-корд для підключення дому до швидкісного інтернету. Все працює чудово, і зв'язок став набагато стабільнішим. Приємно, що вітчизняний виробник дбає про якість!..
showmore-icon